Przekraczamy Granice 2014-2020

Fundusze mikroprojektów

Przez ostatnie 15 miesięcy realizowaliśmy projekt pt. „Poznaj naszą Silesiankę! - promocja transgranicznego szlaku wież i platform widokowych”

2024-01-05
Przez ostatnie 15 miesięcy realizowaliśmy projekt pt. „Poznaj naszą Silesiankę! - promocja transgranicznego szlaku wież i platform widokowych”, którego celem było odnowienie i wzmocnienie transgranicznych powiązań turystycznych poprzez stworzenie sieci współpracy 'Silesianka.net' oraz przeprowadzenie nowoczesnej i szerokiej kampanii promującej obszar transgranicznego szlaku wież i platform widokowych 'SILESIANKA'.

Zorganizowaliśmy też liczne konkursy i zabawy na facebookowym profilu SILESIANKI. Jednak największym przedsięwzięciem w ramach projektu był udział w 6 eventach (3 w PL i 3 w CZ), podczas których w miasteczku Silesianki mogli Państwo wziąć udział w grze outdorowej dedykowanej tematyce szlaku. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli z nami w tej przygodzie. Do zobaczenia!
 

 

 

 

 

 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa RCz „Przekraczamy Granice”.

Przekraczamy Granice 2014-2020 Euroregion Silesia
Projekt pt. "20 lat współpracy transgranicznej w Euroregionnie Silesia" jest współfinansowany ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa RP "Przekraczamy granice"